Amancik szuka domu

Amancik szuka domu
Amancik szuka domu
Amancik szuka domu

Amancik, to jeden z czwórki rodzeństwa, które ktoś bez skrupułów w letnią noc wyrzucił pod śmietnik. Malutkie, kilkutygodniowe szkraby znalazła karmicielka kotów wolno żyjących i poprosiła o pomoc Fundację Miasto Kotów. Tak Amancik trafił pod naszą opiekę.

Amancik jest kruczoczarnym, rezolutnym kocurkiem, który szalenie kocha piórko na patyku. Wystarczy raz machnąć wędką, a chłopak robi salta, fiflaki, uskutecznia pościgi warcząc przy tym rozczulająco. Gdy jednak już się wybawi i porządnie zaspokoi głód, to wtedy przychodzi czas na mizianie, tulenie, buziaki i relaksowanie się z człowiekiem.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032