Bekon i Burger szukają domu

Bekon i Burger szukają domu
Bekon i Burger szukają domu
Bekon i Burger szukają domu
Bekon i Burger szukają domu

Dwaj rudzi bracia. Nierozłączni. Przeznaczeni do adopcji tylko w dwupaku. Bracia Burger i Bekon to 6 miesięczne zdrowe, zaszczepione, odrobaczone wykastrowane kocurki. Nierozłączni od zawsze. Razem razem śpią i razem się bawią. Maja taka ulubioną zabawę, że jeden kradnie gąbkę do zmywania naczyń albo szmatkę i biega po domu jak szalony a drugi go goni :) Cyrk na kółkach :) Chłopaki kochają człowieka. Pchają się na kolana i lobią spać z ludźmi. Takie bardzo przyjazne rude pieszczochy :)

Koty przebywają w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach - zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Koty zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 783 474 369