Benio szuka domu

Benio szuka domu
Benio szuka domu
Benio szuka domu

Benio, to jeden z "dubajskich" kotów (https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotyzdubaju), które zostały odłowione jedynie do kastracji, ale okazały się super kotami, oswojonymi, lgnącymi do człowieka i dlatego szukamy im domu.

Benio (ok. 6 miesięcy) to kotek bardzo dobrze zsocjalizowany z człowiekiem i innymi kotami. Az trudno uwierzyć, że mieszkał swoje pierwsze miesiące życia na ulicy. Lubi ludzi, lubi koty, lubi zabawę. Kto pokocha tego cudnego kocurka z "wąsikiem" pod nosem?

Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Kotek przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Wiola, tel. 604417733

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził pod nadzorem opiekuna.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Wiola, tel. 604417733