Beza szuka domu

Beza szuka domu
Beza szuka domu
Beza szuka domu
Beza szuka domu

Beza została porzucona wraz z bratem przez "opiekunów" koło blokowego śmietnika. Kociaki zamieszkały w starej kanapie.Kiedy śmieciarka zabrała wyrzucone meble kociaki straciły nawet tą namiastkę domu.

Beza ma ok. 3(ur. ok. 27.08.2017) miesiące. Jest wesołą, rezolutną i bystrą kotką, wszystko ją ciekawi. Ceni dobre jedzonko, uwielbia zabawy z opiekunem. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Domu szuka również jej brat Ptyś.

Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona, odznaczona i zaszczepiona. Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej.

Kotka przebywa w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien oraz balkonu i kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji wyłącznie do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Gosia, tel. 604 659 032