Calineczka szuka domu

Calineczka szuka domu
Calineczka szuka domu

Calineczka (zwana Celinką) została znaleziona jako kilkudniowy osesek, została wykarmiona przez swoją opiekunkę i jest już sporą dziewczynką gotową do adopcji: je samodzielnie, korzysta z kuwetki, ma nieograniczone pokłady energii i jest ciekawa świata. Jest też cudownym miziakiem, jak zmęczy się zabawami to najchętniej usypia w ramionach człowieka słodko wtulona.

Calineczka jest odpchlona, odrobaczona i po pierwszym szczepieniu. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu tzw. niewychodzącego. Chętnie zamieszka w domu gdzie są już inne koty.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369