Emmy szuka domu

Emmy szuka domu
Emmy szuka domu
Emmy szuka domu

Emmy to malutka szylkretka o spojrzeniu seryjnego zabójcy ;), która wraz z innymi maluchami z miotu została zabrana spod pergoli śmietnikowej. Miała farta, bo trafiła do Fundacji Miasto kotów i teraz szuka dobrego domu z troskliwymi, odpowiedzialnymi opiekunami.

Emmy (ur. ok. 10.08.2018 r.) tylko z pozoru wygląda na kotkę niedostępną. Po kilku dniach pobytu w domu tymczasowego przekonała się do człowieka i chętnie zaszczyca go swoim mruczeniem i zasiadaniem na kolanach. Szukamy dla niej domu, który doceni jej urodę, charakter i podaruje wszystko, na co koteczka zasługuje. Emmy chce beztrosko bawić się i dorastać przy kimś kto będzie jej najlepszym przyjacielem.

Emmy jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369