Gaba szuka domu

Gaba szuka domu
Gaba szuka domu
Gaba szuka domu
Gaba szuka domu

Pod opiekę Fundacji Miasto Kotów trafiła szóstka kocich szkrabów, które odkarmiliśmy na butelce, zaopiekowaliśmy się, leczyliśmy a teraz, dla których szukamy domów. Kociaki otrzymały "modowe" imiona, a wśród nich jest Gaba.

Gaba (Gabbana) to niezwykle delikatna i grzeczniutka elegantka. To puchata kuleczka, z którą należy obchodzić się delikatnie, tulić, całować, podsuwać same najlepsze kąski i pilnować, by jej szaleni bracia nie ograbili jej z jedzonka.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369