Gucio szuka domu

Gucio szuka domu
Gucio szuka domu

Gucio nie ma oka, ale nie przeszkadza mu to w byciu prawdziwym debeściakiem. Conquest to jego drugie imię! Ten mały krówek cały świat ma u swych stóp, a zdobywa go podbojem lub " bierze na litość" swym maślanym oczkiem cyklopika.

Dwie natury Gucia idealnie się uzupełniają - czasem jest rozmruczaną kulką futerka pchająca się namolnie na kolana i domagającą pieszczot i buziaków<3, a czasem szalonym brzdącem wspinającym się po drapakach, polującym na piórko i ćwiczącym kocią jogę.

Gucio mieszka z innymi kotami i świetnie się z nimi dogaduje i choć człowieka kocha najbardziej, to nie wzgardzi w nowym domu kocim towarzystwem.

Gucio jest super i czeka w Miasto Kotów na super dom!

Potrafi korzystać z drapaka i kuwetki. Jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744