Jacuś szuka domu

Jacuś szuka domu
Jacuś szuka domu
Jacuś szuka domu
Jacuś szuka domu

Wiadomo doskonale, że czarny kot nigdy na 100% nie ma kruczoczarnego futerka, ale u Jacusia można powiedzieć ze w futerku zamieszkała feeria barw :) Jest wyjątkowo ładnym i oryginalnie umaszczonym kotkiem. Być może z czasem pociemnieje, ale teraz jest uroczo kolorowy - we wszystkich odcieniach czarnego i odrobiny brązu.

Jacuś trafił do Fundacji Miasto Kotów w złym stanie. Razem ze swoją siostrą Agatką byli bardzo chorzy. Na szczęście u Jacusia po chorobie nie zostało śladu. Bez uszczerbku na wzroku koci katar minął bezpowrotnie. Jego siostrzyczka niestety jest niewidoma, choć w niczym kompletnie jej to nie przeszkadza. Jacuś poleca się do adopcji w dwupaku z siostrą lub do innego kotka.

To bardzo towarzyski i wesoły kotek. Da komuś, kto go zaadoptuje wiele radości.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369