Kocurek Bebe szuka domu

Kocurek Bebe szuka domu
Kocurek Bebe szuka domu
Kocurek Bebe szuka domu

Bebe (zwany też Bejb kociątko z klasą) urodził się w sierpniu 2017 roku. Został znaleziony, jako tygodniowe kociątko, na środku ulicy w stanie skrajnego wyczerpania i. Wychowana przez przybraną kocią mamę wyrósł na dziarskiego, długołapego chłopaka i obecnie szuka własnego domku.
Bebe to rezolutny, pogodny urwis, który uwielbia dobre jedzonko i zabawy z opiekunami. Ma niekonfliktowy i ciekawski charakter. Uroku dodaje mu lekki zezik i ciekawie ubarwione futerko.

Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem:
Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach - zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacjai kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032