Krówek szuka domu

Krówek szuka domu
Krówek szuka domu
Krówek szuka domu

Krówek, to jeden z "dubajskich" kotów (https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotyzdubaju), które zostały odłowione jedynie do kastracji, ale okazały się super kotami, oswojonymi, lgnącymi do człowieka i dlatego szukamy im domu.

Krówek ma ok. 6 miesięcy i jest kotem, który podbije serce każdego człowieka. Jest radosny, ruchliwy, przymilny, łagodny i niezwykle mądry. Uwielbia kontakt i zabawy z innymi kotami. Zabawki to jego żywioł. Nie odpuszcza myszkom, piłeczkom i sznureczkom. Trudno się tez nie zakochać w jego uroczej mordce, takiej trochę "dziewczyńskiej" :)

Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Kotek przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Wiola, tel. 604417733

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził pod nadzorem opiekuna.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Wiola, tel. 604417733