Mimun szuka domu

Mimun szuka domu
Mimun szuka domu
Mimun szuka domu
Mimun szuka domu

Mimun zwana pieszczotliwie Muminkiem lub Mimi urodziła się w sierpniu 2017 roku. Imię Mimun oznacza "ta która ma szczęście", kicia została bowiem znaleziona, jako tygodniowe kociątko, na schodach boku w stanie skrajnego wycieńczenia i cudem tylko odratowana. Wychowana przez przybraną kocią mamę wyrosła na uroczego przedszkolaka i obecnie szuka własnego domku.
Mimun to mądra, rezolutna i ciekawska kicia. Pomimo drobnej budowy dzielnie rywalizuje z innymi kociakami przy zabawie i jedzeniu. Uwielbia towarzyszyć domownikom podczas codziennych czynności. Chętnie przesiaduje na ramieniu opiekuna.

Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów. Potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona i odrobaczona.
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem:
Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach - zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032