Misia szuka domu

Misia szuka domu
Misia szuka domu
Misia szuka domu

Misia, to jedna z czwórki rodzeństwa, które ktoś bez skrupułów w letnią noc wyrzucił pod śmietnik. Malutkie, kilkutygodniowe szkraby znalazła karmicielka kotów wolno żyjących i poprosiła o pomoc Fundację Miasto Kotów. Tak Misia trafiła pod naszą opiekę.

Misia jest jedynka kociczką w miocie, najmniejszą i najdrobniejszą, ale daje sobie z braćmi doskonale radę. Dzielnie dotrzymuje im kroku w jedzeniu, zabawach i różnorodnych szaleństwach, których często sama jest inicjatorką. A po zabawie wiadomo... czas na człowieka i wtedy Misia zmienia się w rozmruczanego przytulaska, który zasypia bezpieczny na ludzkich kolanach.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Przed adopcją zostanie zaszczepiona. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032