Miu Miu szuka domu

Miu Miu szuka domu
Miu Miu szuka domu
Miu Miu szuka domu
Miu Miu szuka domu

Pod opiekę Fundacji Miasto Kotów trafiła szóstka kocich szkrabów, które odkarmiliśmy na butelce, zaopiekowaliśmy się, leczyliśmy a teraz, dla których szukamy domów. Kociaki otrzymały "modowe" imiona, a wśród nich jest Miu Miu.

Po co kupować kosztowne okulary czy torebkę z ostatniej kolekcji, kiedy można mieć cały dom mody za darmo ;) Miu Miu to elegantka jakich mało - białe podkalanówki, szal przerzucony przez szyję i karnawałowa maska "na Batmana" sprawiają, że ten koci szkrab nie przejdzie koło nas niezauważony.

A poważnie to Miu Miu jest słodkim kocim bobasem, który pragnie kontaktu z innymi kotami i ludźmi, i który chce czuć się zaopiekowany, mieć zawsze w miseczce jedzonko, czysto w kuwecie, ciepłe legowisko i duuuuużo zabawek.

Miu Miu potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369