Pola szuka domu

Pola szuka domu
Pola szuka domu
Pola szuka domu
Pola szuka domu

Pola nie jest kotkiem spokojnym. To żywe srebro. Wszędzie jej pełno. Biega, skacze, myszkuje, wciska się w każda dziurę, wszędzie musi być pierwsza. Pokazuje głupotki innym kociętom,a te uczą się od niej łobuzowania. Jest małym urwisem, ale człowiek jest dla niej bardzo ważny. Często pcha się na kolana, liże po nosie i zachęca do zabawy.

Pola jest podopieczną fundacji Miasto Kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Jest odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Dobrze by było, gdyby mogła zamieszkać z innymi kotami lub jakimś maluszkiem z Fundacji.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Marta, tel. 783 474 369