Słodziak Adonis szuka domu

Słodziak Adonis szuka domu
Słodziak Adonis szuka domu
Słodziak Adonis szuka domu

Jeszcze malutki (ur. ok. 01.10.2018r.), ale już potrafi zawrócić w głowie :) Mały Adonis wie, jak używać kocich wdzięków, by uzyskać od człowieka, co tylko dusza zapragnie. Polecamy malca do adopcji tylko tym, którzy zgadzają się, że koty to stworzenia boskie, podmioty czci i kultu.

Adonis posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlony i odrobaczony. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Korzysta z kuwety i drapaka. Toleruje inne koty i psy. Uwielbia pogonie za piórkiem na patyku i tulenie do człowieka.

Kotek przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Beata, tel. 509 028 596

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Beata, tel. 509 028 596