Tosia szuka domu

Tosia szuka domu
Tosia szuka domu
Tosia szuka domu

Tosia (ur. ok. 1.08.2018r.) została uratowana po wypadku samochodowym, dziś już nic jej nie dolega, rośnie z niej cudowna przytulaśna koteczka. Uwielbia człowieka, nie boi się obcych, najchętniej albo leżałaby człowiekowi na kolanach, szyi, głowie, albo byłaby noszona na rękach i miziana, albo uprawiała dzikie zabawy ganiając swoją ukochaną wędkę z piórkami. Bo Tośka kocha wszystko co fruwa, zabawki z motylkami, piórkami, lubi biegać za piłeczkami, chować się po tunelach. Jest kotkiem energicznym, ale po męczących zabawach szuka ukojenia u człowieka na rękach. Akceptuje inne koty i psy.

Tosia jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369