Twarożek szuka domu

Twarożek szuka domu
Twarożek szuka domu
Twarożek szuka domu

Twarożek to piękny, śnieżnobiały podrostek (ur. ok. 01.06.2018), który kocha zabawy, mizianie, kontakt z człowiekiem i innymi kotami. Nie ma w sobie odrobiny agresji, a jedynie ciekawość świata i ogromne pokłady miłości. Jego futerko jest niezwykle miękkie w dotyku. Gdy zaczyna się go głaskać, to nie ma się ochoty nigdy kończyć. Twarożek mocno niedosłyszy dlatego nie nadaje się do małych dzieci i psów. Absolutnie nie może mieć też możliwości wychodzenia poza dom lub mieszkanie, gdyż z racji upośledzenia słuchu nie zareaguje w porę na zagrożenie i nie przyjdzie na zawałowanie. (Zresztą nawet słyszące koty często nie przychodzą).

Twarożek jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach montaż zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji wyłącznie do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744