Valetino szuka domu

Valetino szuka domu
Valetino szuka domu
Valetino szuka domu

Pod opiekę Fundacji Miasto Kotów trafiła szóstka kocich szkrabów, które odkarmiliśmy na butelce, zaopiekowaliśmy się, leczyliśmy a teraz, dla których szukamy domów. Kociaki otrzymały "modowe" imiona, a wśród nich jest Valetino.

Valetino, to najmniejszy kocurek z "modowego" rodzeństwa. Najdelikatniejszy, najdrobniejszy, najbardziej "pierdółkowaty". Nie zmienia to faktu, że jest jednak kocięciem, a kocięta lubią obok mizianek wariactwa, turlanie piłeczek, bieganie za piórkiem na patyku i pałaszowaniem pasztecików i kocich smaczków.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369