Władek szuka domu

Władek szuka domu
Władek szuka domu
Władek szuka domu

Władek to ok. 5 letni rudy kocurek, który jest idealnym kotem do adopcji przez kogoś, kto lubi pogadać i potrzebuje towarzysza. Bo Władzio to gaduła totalny, miauczy, dyskutuje, opowiada niesamowite historie, a do tego domaga się noszenia na rączkach i przytulania. Uwielbia pieszczoty, głaskanie po brzuszku, turlanie, ugniatanie łapkami. Słodki z niego leniuszek, ale lubi kocimiętkę i czasem ma ochotę na zabawy – ale nie za długie i niezbyt męczące. Kocha jedzonko, potrafi głośno przypominać o sobie w porach karmienia. Nie przepada za psami, z kotami w miarę się dogaduje, ale doskonale odnajdzie się jako jedynak.

Kotek przebywa w DT w Mierzynie w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Marta, tel. 783 474 369