Zosia szuka domu

Zosia szuka domu
Zosia szuka domu
Zosia szuka domu

Zosia to kotka która nie miała w życiu łatwo. Wraz z szóstką swoich dzieci została podrzucona pod jedną ze współpracujących z nami klinik weterynaryjnych w odrutowanym i zaklejonym taśmą transporterze. Jakby tego było mało wokół jednego sutka miała ogromną ranę z martwiczymi zmianami. Na szczęście leczenie przebiegło sprawnie i dzisiaj Zosia jest zdrowym, cudnym, pełnym radości i ciekawym świata kotkiem. Kotka bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Po ciężkich przeżyciach czas na domek w którym będzie czuła się bezpiecznie i będzie kochana

Zosia potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wykastrowana. Posiada książeczkę zdrowia. Poleca się do adopcji do innego kotka lub kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Maciej, tel. 793 202 499

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Maciej, tel. 793 202 499