Bari szuka domu

Bari szuka domu
Bari szuka domu

Bari urodził się w sierpniu 2017 roku. i był najmniejszym kociakiem z miotu. Pomimo małych rozmiarów od początku dzielnie rywalizował z rodzeństwem przy miseczce i w zabawach. Jest żywym i radosnym kociakiem. Uwielbia pościgi za wszystkim co przed nim "ucieka": piłeczkami, myszkami, kulkami papieru. Jest ciekawski i rezolutny. Interesuje go wszystko co nowe i nieznane - obecnie zgłębia zagadkę wody kapiącej z kranu.

Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem:
Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach - zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacji kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032