Cotton i Silky szukają domu

Cotton i Silky szukają domu
Cotton i Silky szukają domu
Cotton i Silky szukają domu

Cotton i Silky to dwa cudne srebrne koteczki szukające domu. Jeśli ktoś marzył o kotku z reklamy pewnej (niezdrowej!) karmy, to one są właśnie takie piękne.

Ona: odważniejsza, ale indywidualistka, śpi oddzielnie, więcej "gada", mniej je. Ciekawski zdobywca. Rządzi w tym stadzie, zdecydowanie.

On: Miś - Tuliś, śpi z człowiekiem, niewybredny, jeśli chodzi o jedzenie, spokojniejszy, zazwyczaj zajmuje się zabawą, dopiero, kiedy siostra skończy.

Razem: Uwielbiają gonitwy, jak bawią się w zapasy, to przeważnie "baba bije".

Kociaki potrafią korzystać z kuwety i drapaka. Są zaszczepione. Są zdrowe, odpchlone, odrobaczone. Posiadają książeczki zdrowia. Poleca się do adopcji w tzw. "dwupaku". Przebywają w domu tymczasowym w Łodzi. Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Michalina, tel. 600 319 673

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotów, gdy te osiągną odpowiedni wiek. Koty zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Michalina, tel. 600 319 673