Oskar szuka domu

Oskar szuka domu
Oskar szuka domu
Oskar szuka domu

Do tej pory miejscem na Ziemi Oskarka była pergola śmietnikowa. Przypadek sprawił, że jako mały jeszcze dzikusek wraz ze swoim rodzeństwem trafił do naszej Fundacji i szpitalika. Dzisiaj już jest przyjacielski, zdrowy i gotowy na poznanie innego świata. Jego głośne mruczenie może zastąpić najpiękniejszą muzykę, a tulenie i mizianie to najskuteczniejszy antydepresant na jesienne wieczory. Oskarek nie jest typowym czarnym kotkiem. Z wiekiem ma coraz więcej jasnego podszerstka, więc najprawdopodobniej będzie kotkiem dymnym.

Oskar (ur. ok. 10.08.2018 r.) szuka takiego domu, gdzie nie trzeba każdego dnia walczyć o przetrwanie. Chce beztrosko bawić się i dorastać przy kimś kto będzie jego najlepszym przyjacielem.

Oskar jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369