Zjawiskowy Antoś szuka domu

Zjawiskowy Antoś szuka domu
Zjawiskowy Antoś szuka domu

Zjawiskowy Antoś szuka domu. I żeby było tego mało, to oprócz zniewalającej urody Antek ma jeszcze nieziemsko cudowny charakter. Jest misiem-tulisiem, który chciałby całymi godzinami być noszony na rękach i tulić się do swojego Opiekuna. udawanie, że się nie ma dla niego czasu nic nie da, bo Antoś swojej dawki atencji domaga się głośnym pomiaukiwaniem.

Ale jego uroda i charakter nie są dla każdego. To kotek, który musi mieć poświęconą codziennie odpowiednią dawkę czasu. Zarówno jego dłuższe futerko wymaga codziennej pielęgnacji, czesania jak i jego charakter wymaga codziennej porcji pieszczot i zabaw. To kotek idealny dla kogoś, kto dużo czasu spędza w domu, np. pracuje zdalnie oraz ma inne zwierzątko, z którym Antoś mógłby się zaprzyjaźnić.

Antoś potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369